משרדים להשכרה בתל אביב, משרד להשכרה תל אביב - ללא תווך
קטגוריהמשרדים במרכז הארץמשרדים בתל אביב, משרד תל אביב

השאר מספר טלפון וקבל הצעה הכי משתלמת תוך 5 דקות!
lid           lid
מספר טלפון:

לעתים קרובות, אנשי עסקים ויזמים נוהגים להשכיר משרדים לבתי עסק ולחברות שונות אשר יש להן בכך צורך. על אף הביקוש הגבוה לבנייני משרדים באיזורים רבים בארץ, מעטים הם אלו הבקיאים בדיני חוזים ברמה מספקת על מנת שיוכלו לסגור חוזי שכירות בצורה נכונה שתגן עליהם ותשמור על זכויותיהם, הן של המשכיר והן של השוכר.
מספר בתי עסק אשר לקחו משרד להשכרה בעיר תל אביב
במספרים3401701701704257651020
באחוזים16%8%8%8%20%36%48%
2004200520062007200820092010

משרדים להשכרה בתל אביב, משרד להשכרה  תל אביב - ללא תווך חוזה השכירות של המשרד חייב להיות בכתב, על ידי עריכת חוזה החתום ע"י שני הצדדים. אם הסכם השכרת המשרד נחתם לפרק זמן ארוך יותר משנה אחת חייב להיות חוזה שונה המותאם לתקופת ההשכרה שבה מדובר. טרם החתימה על הסכם ההשכרה - נהוג כי שני הצדדים, המשכיר והשוכר, חותמים על טופס זכרון דברים, המאשר טרם החתימה על החוזה עצמו את תנאי ההסכם ומהווה אישור עקרוני, קביל מבחינה חוקית, ועל כן מהווה מסמך משפטי לכל דבר המעיד על הסכמת שני הצדדים הנוגעים לעניין, על תנאי ההשכרה. רצוי לערב את עורך דין מומחה לעינייני חוזים. בתל אביב יש מספר רב של עורכי דין המטפלים בדיני שכירות.

השכרת משרדים יכולה להתאים לכל תחום של עיסוק. בין אם מדובר בחברת ענק שיש לה צורך ב- 200 משרדים ובין אם מדובר במנהל חשבונות יחידשיש לו צורך במשרד קטנטן בפרברי העיר. משרד הוא כמעט ביתו השני של כל עובד ותחום העיסוק כלל אינו משנה. העניין הוא נוחות וחיסכון. קבלת משרד מסודר בלי הצורך "לשבור את הראש" איך לרהט, מה לתקן, מה לבנות בנוסף, ועל מה צריך להשקיע או לבזבז זמן רב.
מגדלי משרדים
מגדלי משרדים
בנייני משרדים
בנייני משרדים
שטח להשכרה
שטח להשכרה

תמונות וסרטונים
צרו עמנו קשר
שם*
דוא''ל
טלפון*
הודעה
| התאמת משרד לעסק | משרדים בצפון הארץ | משרדים במרכז הארץ | משרדים בדרום הארץ
* משרדים במרכז * משרדים בפתח תקווה * משרדים ברמת גן * משרדים בתל אביב
משרדים להשכרה, בנייני משרדים להשכרה. שטחי מסחר להשכרה.
RSS
בתחומים הבאים: